Apartmán Waikiki

Atmosféra jako byste byli u moře. Bambusový strop i obložení, výhled na tropickou pláž s palmami, tropická sauna a vnitřní bazén s jemnou perličkou a výhledem na jezírko a zahradu se skutečnými palmami. Apartmán je určen pro dvě osoby.

15 250 Kč / noc (14:00 - 10:00)
7 050 Kč / 5 hodin
Pobyt je možné dle aktuální obsazenosti libovolně prodloužit.

Vzrostlé palmy, písek a tropická sauna

V apartmánu Waikiki se budete cítit jako na dovolené v exotickém ráji. Opalovat se v naprostém soukromí zahrady se vzrostlými palmami, procházet se v písku, povalovat se v bublinkové lázni, využít ledového jezírka nebo se potit v sauně, to všechno patří k apartmánu Waikiki.

Design domorodé chýše, ale luxus paláce

Stěny obložené dřevem z dávno vysloužilých bárek, co léta brázdily oceán, impozantní rákosový strop a spousta přírodního bambusu, ručně vyráběné osvětlení, podlaha ze vzácného dřeva, to vše vytváří atmosféru domorodé chýše.

Západ slunce nad oceánem

Do atmosféry tropického ráje vás již při vstupu do apartmánu vtáhne podsvětlený 3D obraz se západem slunce nad oceánem. Věřte nebo nevěřte, ale slunce na tomto obrazu opravdu září a vytváří neopakovatelnou podvečerní atmosféru.Jídlo a pití až do postele

Vynikající kávu anebo lahodný čaj si můžete uvařit v kuchyňce. Přípravu gurmánského pokrmu však raději nechte na nás. Ať už večeři o několika chodech, lahodné víno, nebo cokoliv dalšího, co polechtá vaše chuťové pohárky, si můžete objednat pomocí tabletu anebo postaru telefonem. Vše vám bude předáno prostřednictvím prokládacího okénka v kuchyňce apartmánu.

Voda teplejší než v tropech

Báječnou teplou koupel s výhledem na palmy si můžete dopřát po celou dobu vašeho pobytu, ať už bude jakkoliv dlouhý.

Vířivka se silou příboje

Věřte nám, že v bublinkové lázni a s koktejlem ,,sex on the beach'' v ruce, se vydržíte dívat na modrou oblohu skrz palmové listy hodně, hodně.. dlouho. O pobytu na světoznámé pláži na Waikiki už nemusíte pouze snít, stačí jen otevřít oči.

Horko jako v tropech..

Relaxovat můžete v tropické sauně, ve které je příjemných 65–75 °C. Na rozdíl od klasické sauny, je v této sauně mnohonásobně vyšší vlhkost. Na lavicích podobných domorodým surfovacím prknům a s výhledem do tropické zahrady se pořádně zapotíte.

Déšť na Waikiki..

Tropický liják, pára, jemné mrholení anebo pořádné proudy vody, to všechno umí saunová sprcha  apartmánu  Waikiki.

Jídlo na otevřeném ohni

Chcete si zahrát na domorodce a ugrilovat si na otevřeném ohni něco dobrého? Ani to není žádný problém, pokud ovšem dokážete rozdělat oheň. Čerstvý steak, zelenina na gril nebo rybička, to vše a mnohem více naleznete na našem jídelním lístku.

Prohlédněte si více...

Důležité informace k pobytu

Ve všech apartmánech je malá kuchyňka v předsíni, jejíž součástí je i okénko, u kterého si vyzvednete všechna objednaná jídla.

Jídlo si můžete objednávat telefonicky nebo pomocí tabletu, jídelní lístek budete mít k dispozici přímo v apartmánu.

Po odchodu ze sauny můžete využít ochlazovací bazének, který se nachází venku, nebo vnitřní sprchu.

Všechny vířivky i vany si napustíte sami, tak budete mít jistotu naprosté čistoty.

Gril, vířivka i sauna jsou vám k dispozici nonstop po celou dobu pobytu.

Celý prostor bude jen a jen váš, a tak nebudete nikým viděni ani rušeni.

4 důvody, proč „You and Me“ navštívit

Naprostá diskrétnost uvnitř i venku

Po zakoupení pobytu obdržíte kód, který vás pustí do apartmánu i zahrady – i ta bude jenom vaše. S nikým se nemusíte potkat.

Privátní wellness po celý pobyt

Luxusní sauna, vnitřní vana či venkovní vířivka v zahradě nebo v lese jsou součástí každého apartmánu.

Každý z apartmánů má svůj styl

Čeká vás romantika u skalního útesu, v horské chatě, v domečku u pláže Waikiki, v solné jeskyni, v posteli uprostřed zeleně nebo v prohřáté vodě u lesa.

Absolutní čistota – včetně vody

Ojedinělá technologie zajišťuje dostatečnou zásobu čisté vody ohřáté na 34 °C pro všechny vany a vířivky. Čerstvou vodu si každý zákazník napustí sám.

Hodnocení klientů

Jan Novák

Firma s.r.o.

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.”

Jan Novák

Firma s.r.o.

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.”

Jan Novák

Firma s.r.o.

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.”