Časopis Lui o nás napsal

  • 4. května
  • 38
  • 4 minuty
Časopis Lui o nás napsal
Prohřát si po dlouhé zimě tělo v sauně a jarní únavu setřást ve vířivce se sklenkou lahodného vína nebo třeba domácí limonády a to navíc uprostřed panenské přírody, kde odpočinek neruší vůbec nic a nikdo. Zní to jako splněný sen? Dopřát si ho můžete díky jedinečnému konceptu wellness apartmánů, kde se ve vířivce ani sauně nebudete potkávat s dalšími relaxuchtivými hosty a soukromí nemusíte opouštět, aniž když vás přepadne hlad. Pomyslnou třešničkou pak je fakt, že kvůli takovému zážitku nemusíte urazit stovky kilometrů, stačí vyjet do malebné vesničky nedaleko Sedlčan ve středních Čechách.

Šumění stromů, zpěv ptáků… a absolutní klid a soukromí

Vířivka pod širým nebem, sauna s venkovním posezením, romantická večeře u plápolajícího ohně, to vše si hosté komplexu You & Me mohou dopřát plnými doušky. Během pobytu nemusíte spatřit ani živáčka. S nikým nemusíte mluvit dokonce ani při příjezdu ani při odjezdu. Vše je do posledního detailu promyšleno tak, aby hosté měli zajištěno stoprocentní soukromí a klid. V jedinečném komplexu You & Me v malebné středočeské vesničce Suchdol, vás čeká absolutní soukromí, ať už se rozhodnete relaxovat uvnitř apartmánu či na rozlehlé zahradě, kam není možné nahlédnout zvenčí. Očekávejte ten nejvyšší standard luxusu a diskrétnosti. Místo, kde se budete cítit naprosto svobodně a opravdu nic vás nebude omezovat.

Šest oáz luxusu a odpočinku

Komplex nabízí celkem šest apartmánů. Každý se pyšní trochu jiným zaměřením a tedy i vzhledem a vybavením. Každý je ale zasazen do soukromé zahrady, kde si můžete vychutnávat buď venkovní nebo vnitřní vířivky. V žádném také nechybí sauna, na výběr jsou různé druhy - finská, bylinná nebo třeba solná. A samozřejmě nechybí ani ochlazovací jezírka.

Všechny apartmány se od sebe svým designem naprosto odlišují, jedno však mají společné. Jsou promyšlené do posledního detailu s jediným cílem - nabídnout maximální možný luxus a zaujmout svou nápaditostí.

Představte si například koupel v obrovské dřevěné vaně pro dva umístěné tak, že její uživatelé mají neomezený výhled do okolní liduprázdné krajiny a co víc? Pohled na laně a jelena Oskara je nezapomenutelným zážitkem, který ve volné přírodě jen tak neuvidíte. Nebo co takhle večer strávený u praskajícího ohně v krbu, kde jediným zvukem je tiché šumění plamenů? Další možností je vana vytesaná přímo do skály, která je naplněna čistou ohřátou vodou vyvěrající mezi kameny z našeho vrtu.

Lahůdky jako mávnutím kouzelného proutku

Po relaxu v sauně a vířivce, nebo třeba právě mezi jeho jednotlivými fázemi, si mohou hosté dopřát další nezapomenutelný, tentokrát gastronomický zážitek. Každý pokrm je připraven s důrazem na detail, aby potěšil nejen chuťové buňky, ale i duši. A k tomu? Samozřejmostí je také bohatá nabídka pití, které harmonicky doplňuje každé sousto. Ať už jste milovníci kvalitního vína, nebo preferujete osvěžující nealkoholické nápoje, vždy najdete to pravé, co doplní vaši gastronomickou zkušenost. Pro milovníky aktivnějšího odpočinku je tu navíc možnost grilování. V apartmánech You & Me se o vše postarají - stačí si jen vybrat z nabídky, na co máte z nabízených variant chuť a vše potřebné najdete připravené v podávacím okénku, díky kterému vás opravdu nikdo nebude rušit. Vše pro vás bude připraveno s velkou péčí, ale pokud se vám zachce, můžete si opět v naprostém soukromí a pod širým nebem třeba sami i něco ugrilovat.

Malebné okolí zve do přírody, za sportem i kulturou

Přestože se nikomu z pohodlí apartmánu s vlastní vířivkou, saunou a zahradou nebude chtít, okolí láká k výletům. Apartmány You & Me se nacházejí v Suchdole, části Prosenické lhoty na Sedlčansku. Jsou tak jen třicet kilometrů vzdušnou čarou od Prahy a přesto obklopené nádhernou přírodou, jejíž krásou se můžete těšit z rozhleden Neštětická hora nebo Drahoušek.

Komu se nechce sedat do auta, ten si může vyrazit na procházku do okolí nebo si přímo v apartmánu půjčit elektrokolo a prozkoumat okolí ještě důkladněji. Možná však tak trochu počítejte i s tím, že se vám z pohádkové oázy vašeho apartmánu nejspíš nebude chtít vůbec nikam odejít.